◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Login
(Makrome)


Profile descriptionMakrome  


Registration date
02 August 2022
Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Makrome
Sex : Man
Status : Single, without children
Birthday : 16 Feb 1938 (86 )
Area : Intramuros


Not ranked
A few words

Makrome Anahtarlık fiyatları ne kadar?

Yaldızlı Çiçekli Dekoratif Süpürge Duvar Süsü. Kolay Anahtarlık Yapımı Kolay. Makrome İpten Telefon Çantası Yapımı Son zamanlarda en çok tercih edilen örgüler arasında yer alan makrome ip ile örgü modelleri arasına girmeyi başardı. Yaşam alanlarınızın anahtarlarını en şık şekilde taşıyın! Yaprak - Sunset, siz ve sevdikleriniz için özel olarak üretildi. Evde, Bahçede, Terasta kullanabileceğiniz şık el yapımı makrome Salıncaktır. kendisi için Arabasına şans getirmesi için bu sevimli el yapımı Makrome örgü adamı yapabilirler. Makrome Anahtarlık Renklidolap El Yapımı Makrome Anahtarlık 10 Adet en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!. Videodan detaylı bir şekilde keyifle çiçeği yapabilir istediğiniz. Stok Durumu: makrome saksılık yapımında ve amigurumi yapımı için kullanabileceğiniz ham ahşap halka. Makrome İpinden Yaprak Şeklinde Tüy Yapımı. Makrome anahtarlık kancasına takarak anahtarlık …. Mor Salkım Makrome Anahtarlık Fiyat. Makrome ipinden çanta yapımı yazısında anlatıldığı gibi bu işlem makrome ipiyle torba çanta yapımı ile aynıdır. Anahtarlık Figür Çanta Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu.

Makrome Anahtarlık ipi nasıl olmalı?

Makrome Duvar Süsü Yapımı #makrome #macrame #kendinyap #dıy. Son olarak papatya makrome anahtarlık …. Makrome modellerinden çok güzel bir çalışma hazırladık. Sep 12, Makrome ipinden yapabileceğiniz anahtarlık ile kapınızın İşte Makrome ipinden anahtarlık yapımı. Değişen durumlar ve farklılıklar ise makrome ipiyle torba çanta yapımı, biraz daha uzun sürede olmaktadır. MACROME İPTEN ANAHTARLIK YAPIMI. 1) Sihirli halka içine 12 tane ikili trabzan yapılır. Sağdan ve soldan birer ip ayırmak suretiyle, orta kısma kare makrome düğümü atılmalıdır. Düğün, nişan ve hatta doğum günleri için hediyelik verilebilen makrome ipi anahtarlıklar artık hepimizin bildiği gibi çok moda oldu. Makrome El yapımı Hediyelik Anahtarlık (25 Adet) en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11. doğan kapı süsleri,toka ve bir çok el işi ürünlerimiz vardır. Çok sevimli bir Makrome Adamlı Anahtarlık kolay ve çabuk yapabileceğiniz Makrome Çalışması.

3 büküm makrome ipi ile ne yapılır?

Merhaba, Arkadaşlarınıza ailenize anahtarlık çeşitlerinden yapıp hediye edebilirsiniz sadece 10 dakikada hazır :) Makrome Anahtarlık Hediyelik Yek Marka büklüm %100 . Mobilya Boyama Malzemeleri Nelerdir? Mobilya boyama, günümüzde hobi ve ev dekorasyonunda yeniliğe gitmek amacıyla yapılan çalışmaların Makrome Anahtarlık Nasıl Yapılır? Makrome anahtarlık için gerekli olan malzemeler; Pamuk makrome Bunlar görümcemin yaptıgı çalışmalar. Makrome Runner Nasıl Yapılır? 4 Şubat 2020, Ayşe. Makrome ipinden perde yapımı için farklı renklerde makrome ipi, makrome halkası, makas ve 70 cm boyunda beyaz PVC boru gerekmektedir. 6 may 2020 — makrome i̇pi̇nden anahtarlik yapimi. Basit makrome projelerinden olan makrome tüy yaprak yapımı; yeni. Yaprak Şeklinde Tüy Anahtarlık Yapımı. Kordon ipi özellikle servis altı, supla ve paspas yapımı …. #makrome #yıldızanahtarlık #star Uzun bir aradan sonra, yine sizlere çok istenen bir model olan yıldız anahtarlık yapımını anlatmaya çalıştım. İlk dört ipi alarak 3 sıra klasik kare makrome düğümünü örüyoruz.

Makrome yaprak nasıl sertleştirilir?

Makrome Anahtarlık Yapımı - Spagetti Yarn. Sırada ağaç dalına makrome çalışmalarında, makrome kasnak modellerinde, makrome anahtarlık modellerinde ve birçok yerde kullanabileceğiniz bir modelin yapılışını hazırladık. Makrome Anahtarlık Yapımı | İpten Kolay Adam Anahtarlık Nasıl Yapılır ? Ben bu makromeden kolayca yaptığım adam anahtarlığı. Evet Bugün benim kendime çılgın ama şirin bir Makrome ile örülmüş Makrome anahtarlık bebek adamdan Küpe yapma fikrimi size orjinal fikre sadık kalarak Anahtarlık …. Altın Yaldızlı Nazar Boncuğu İşlemeli El Yapımı Duvar Süsü, Hediyelik Nazarlık. Makrome düğüm teknikleri ile yapılmış örnek hazırladık. Mesela anahtar şeklinde anahtarlık yaptık. Bu modeli gördüğümde çok beğenmiştim halada beğeniyorum. Makrome duvar süsü modellerinde, makrome çanta modellerinde kullanabiliriz. 3 Mm Tek Büküm Ekru Taranabilir Makrome İpi %100 Pamuk tek büküm makrome ipidir. Yün ipten anahtarlık yapımı için detaylara göz atıyoruz. 60 cm uzunluğunda 3 adet ip keselim. Deseni ve yapılışı zor görünse de bir kaç tekrardan sonra kolaylıkla yapabileceğiniz bir model.

Makrome ipi fiyatları ne kadar?

Makrome ipinden yapılan ürünlerle en çok yakışan içeriklerden birisi de kasnak malzemeleri olmaktadır. Makrome Kasnak Ayna Modelleri 16 окт. 3mm taranabilen makrome ipi ve 26x26cm Sizde benimle birlikte bu modeli yaparak evinize farklı ve şık bir hava katabilirsiniz. Busenin Dünyası Sormak istediğiniz sorular, · makrome kasnak yapımı Makrome yaparken diğer yazılarda belirttiğimiz gibi kasnak kullanımı oldukça önemli. Kısım Kasnaklı Duvar Süsü). · Makrome Halka Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir? youtube. Makrome kasnak duvar süsü birleşimi. Plastik vidalı kasnak, plastik çelik kasnak ve kasnak türleri bulunmaktadır Baştan sona bütün ayrıntılarıyla yapılışını göstermeye çalıştım. tarafından. Makrome Duvar Süsü Nasıl Yapılır? Kasnak ile düş kapanı yapılabilir, kasnak ile gökkuşağı, masa altlıkları yapılabilmektedir.

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

« Find others
Check out the forum